Reference na Angličtinu bez biflování metodou Imitum

Nejnovější reference na angličtinu metodou Imitum

Angličtina bez biflování / Reference
Kouba
Pracuji v oblasti logistiky a komunikuji s cizinci v Evropě i mimo Evropu. Mluvím s gramatickými chybami, nemám žádný certifikát či zkoušky, avšak základem je, aby se člověk neostýchal s chybami mluvit a snažil se sdělit svoji myšlenku další osobě.

A to učení je na delší dobu. Jde o píli a o chuť k jazyku a hlavně o to, abyste si studium něčím neznelíbili, což se bohužel v praxi stává…
Josef KoubaPodbořany
Hana
Bylo mi 18 let, když jsem dostala brigádu jako servírka v Řecku. Svému šéfovi jsem velice špatně rozuměla, co po mě vlastně chce. Poprvé jsem na vlastní kůži pocítila, jaké to je, nerozumět někomu na základě jazykové bariéry a sotva jsem ze sebe vykoktala: ‘My name is Hana.’

Díky nepřítomnosti česky mluvících spolupracovníků jsem byla nucena anglický jazyk vypilovat a doučit se slovíčka každodenní konverzace.

Za 10 dní jsem mluvila skoro bez problémů. Mozek se naučil pracovat rychleji, cesta mezi slovní zásobou a jazykem se prošlapala, já se začala cítit velice dobře a pozitivně. Samozřejmě se našlo slovíčko, které jsem neznala, ale díky znalosti ostatních slovíček jsem to vždy dokázala ‚obkecat‘.
Hana A. Prostějov
Ilja
Začal jsem s angličtinou v roce 1945, kdy jsem se učil jazyk v Obchodní akademii. Byl jsem v prvním ročníku a snažil jsem se mluvit s americkými vojáky. Nosil jsem s sebou malý slovníček a co jsem nevěděl, našel jsem ve slovníku. Snažil jsem se mluvit a mluvit. Později jsem se učil jazyk na vysoké škole a navštěvoval různé kurzy, které dopadaly tak, že nás začínalo 40 a končilo pět.

V zaměstnání jsem měl na starosti zahraniční stážisty, se kterými jsem se stýkal i mimo pracovní dobu. Zvykal jsem si na různou výslovnost. Strávil jsem rok v Austrálii. Mám rád jazz. Chodil jsem na koncerty a stále chodím, i když mám 88 let. Po koncertech jsem zašel do šatny a bavil se s interprety.

Jako jazzman mám spoustu kamarádů po celém světě. Dopisuji si s mnohými od studentských let. Poslouchal jsem denně rozhlas, později TV pořady, chodil jsem do kina na titulky - pokud byly, tak jsem se na ně nedíval. Když jsem odešel do důchodu, vyučoval jsem angličtinu a svým žákům jsem doporučoval vcelku vše, co doporučujete Vy.
Ilja Důchodce
Jitka Fialová
Podnikám v oblasti cestovního ruchu a jako průvodce se bez znalosti cizích jazyků neobejdu. Vyzkoušela jsem za svůj život několik metod, ale tady mě prostě dostali:
  • naprostá časová nezávislost a svoboda
  • žádné dojíždění a návštěvy hromadných kurzů
  • hlavně super výslovnost rodilých mluvčích
  • přirozená a zábavná témata každodenního života
  • on-line a e-mailová podpora

Systém je dokonale propracovaný, klobouk dolů.
Vřele doporučuji, jděte do toho!!!
Jitka Fialová Průvodkyně, Blue Africa Tours
Studenty doporučená jazykovka
Pro tento kurz jsem se rozhodla na základě jejich zkušební verze, která byla zdarma. Mám za sebou již dva jazykové kurzy. Navštěvovala jsem je 2x týdně. Teď mám bohužel trochu více práce a tak nemám čas na to, abych mohla pravidelně docházet a tak jsem hledala něco, z čeho se můžu učit doma.

Narazila jsem právě na Angličtinu bez biflování a zkusila si lekci zdarma a nakonec si výuku zakoupila. Teď jsem se více zaměřila na obchodní angličtinu, protože tu v práci využívám stále víc a víc a zatím jsem spokojená. Je super to, že si to můžu doma pustit kdykoliv a nemusím tak nikam docházet :-)
Nikola Novotná
Reference
Online výuka angličtiny metodou Imitum je vhodná pro všechny věčné studenty, kteří již zvládli základy jazyka, ale další klasický způsob výuky jim nevyhovuje. Online učení je snadné a zábavné, přirozené a účinné.

Osobně jsem se do něj pustil před cestou do Anglie, kde jsem při komunikaci s mnoha cizími lidmi zjistil, že si s nimi bez větších potíží rozumím. Tento zázrak a přelom nastal po půl roce intenzivního online poslechu s opakováním. Protože se do Anglie chystám znovu, budu metodu Imitum využívat i nadále.

Věty namluvené rodilým mluvčím nelze nahradit biflováním slovíček a mluvnice. Metodu Imitum nemohu než doporučit.
Petr Šafarčík Opava
Reference
Tento produkt je skvělým doplňkem každého žáka či studenta, který nemá příležitost komunikace s rodilým mluvčím, což je i v dnešní době bohužel případ mnoha škol.

Kromě nácviku poslechu (= kontrola porozumění), zlepšení vlastní výslovnosti jednotlivých slov i intonace vět (oznamovacích, tázacích, rozkazovacích i  zvolacích), nabízí program přirozené rozšiřování slovní zásoby, kterým se pak lze "blýsknout" při standardní výuce.

Za sebe mohu říci, že program rozhodně využiji pro své žáky. Těším se, že svou výuku obohatím a učiním pro žáky atraktivnější a uvolněnější díky "karaoke" systému.
Renata Majerová Učitelka na ZŠ, Praha
Reference
Jsem důchodkyně. Angličtinu jsem studovala na střední škole před téměř padesáti lety stylem – nabiflovat slovíčka a fráze typu: „Naše kráva nadojila dvacet litrů mléka“. Obliba i užitek minimální.

Nyní to zkouším znovu a jinak. Metoda IMITUM je příjemná, slova i věty jsou použitelné ve skutečných situacích. Pokroky sice nedělám tak rychle jako mladší, ale protože si čas i délku učení určuji sama, mohu postupovat vlastním tempem a nikoho nezdržuji.

Takže moje doporučení: Senioři, namísto sledování nekonečných televizních seriálů, zkuste provětrat mozkové závity učením angličtiny bez biflování, může se vám hodit při cestování, sledování zajímavostí ze světa, nebo z ní budete mít prostě jen radost.
Vladimíra Cyprová Důchodkyně, Jeseník
Reference
Jsem majitelka pěti psů a jezdím s nimi už několik let po výstavách v České republice, ale i v zahraničí. Potřebuji se tedy dobře domluvit anglicky, abych rozuměla posudkům od rozhodčích a mohla napsat příspěvek na Facebook, který pochopí i moje rodina v Maďarsku.

Díky této aplikaci se mohu ve volných chvílích v angličtině zlepšovat a více si tak užít čas strávený na výstavách se svými známými.

Stačí jen trochu chtít a výsledek se opravdu dostaví. Se zárukou vrácení peněz nic neriskujete, tak proč to nezkusit.
Lenka Šedivá Rajhrad
Reference
Jako učitelka angličtiny, tedy cizího jazyka v České republice, jsem byla nadšená možností podílet se na projektu Imitum.

Věřím, že pomůže studentům angličtiny z celého světa, kteří potřebují zlepšit svoje schopnosti rozumět a mluvit, ale nejsou schopni setkávat se s rodilými mluvčími nebo jet do UK či USA, aby si procvičili angličtinu v reálném prostředí.

Je to skvělé pro studenty, pro podnikatele, ale třeba i pro maminky na mateřské, které si chtějí zlepšit svou angličtinu…
M.A. Gabrielle Smith-Dluha Instruktorka anglického jazyka, Olomouc
Reference
S jazyky bojuji celý život a angličtinu jsem začal studovat až na střední škole. Musel jsem z ní maturovat. Stejně tak na vysoké škole jsem měl velké problémy zvládnout všechny zkoušky (obzvlášť ty závěrečné).

Kurz Angličtina bez biflování ve mně konečně po letech probudil cit pro tento jazyk. Již asi po dvou měsících poctivého poslouchání jsem cítil pokrok, který mě motivoval začít pracovat ještě víc. Nyní jsem konečně schopen přeložit jednodušší články na internetu, moje výslovnost konečně zní anglicky a začal jsem v angličtině přemýšlet.

Jelikož se mi ohromně rozšířila slovní zásoba slovíček, které již nyní nemusím dlouze hledat v paměti, při studiu gramatiky se nyní mohu soustředit skutečně jen na gramatiku a ne na slovíčka.

Mrzí mě jen, že jsem se k této metodě nedostal dřív. Školní metody mi nikdy nevyhovovaly a učebnice nebavily. Až s Angličtinou bez biflování jsem k tomuto jazyku získal opravdu vztah.
Bc. Martin Souček Zaměstnanec cestovní kanceláře, Praha
Reference
Jako mnoho lidí jsem i já věčný začátečník, který se nedostal dále, než k základní gramatice. Vždy to bylo biflování nazpaměť a téměř žádné varianty použitelné pro obchodní sféru. Jakžtakž jsem zvládla komunikaci s klienty jako vedoucí větší autopůjčovny.

Bohužel pak jsem angličtinu nepotřebovala, a tak jsem pochopitelně skoro vše zapomněla. Ani soukromá učitelka mi moc nepomohla.

Teď ve čtyřiceti letech jsem se odhodlala znovu začít a musím uznat, že s vaší angličtinou je to radost a hlavně efektivně strávený čas. Učit se mohu, kdy mi to péče o batole dovolí, takže odpadá odvolávání vyučovacích hodin a dojíždění přes půl města. A pro mě je překvapivé zjištění, že mě učení se angličtiny konečně baví! A přináší to i efekt v podobě komunikace s anglicky hovořícími lidmi, se kterými jsem na internetu v kontaktu. Konečně nemusím tolik používat překladač.
Kateřina Hrabalová Mateřská dovolená, Ostrava-Zábřeh
Reference
Jsem na mateřské dovolené a s angličtinou bojuji již řadu let. Na internetu mě zaujala upoutávka na Angličtinu bez biflování, byly na ni dobré recenze a také záruka na vrácení peněz v případě neúspěchu při studiu. Snažím se poslouchat každý den a opravdu se má výslovnost i poslech, se kterým jsem měla velký problém, zlepšily.

Také jsem ráda, že jsou tu všechny tvary nepravidelných sloves s jejich výslovností a tím pádem ji nemusím hledat na internetu nebo ve slovníku.

Na základě vlastní kladné zkušenosti s výukou jsem zakoupila pro mé dcery Angličtinu pro děti. Jsou zde tvary slovesa „být“ a „mít“ a také jejich použití ve větách ve všech tvarech, což je super, a také jsou zde nepravidelná slovesa.

Doufám, že mé děti budou mít při tomto druhu studia anglického jazyka úspěch stejně jako já.
Blanka Šebestová, DiS. Mateřská dovolená, Měrovice nad Hanou
Reference
Ke kurzu Angličtina bez biflování a metodě Imitum jsem od počátku pojal důvěru, neboť tato metoda je naprosto přirozená každému člověku. Právě takto jsme se my všichni učili každý svou řeč, a to přejímáním jazykových dovedností od svých rodičů a nejbližších… A to, že miliardy lidí na světě plynně hovoří svým mateřským jazykem, svědčí o tom, že tato forma studia je plně funkční.

Další výhodou tohoto studia je, že nemusím nikam dojíždět. Kurz si spustím kdykoliv mám chuť a náladu, takže mohu lekci nebo lekcím věnovat právě tolik času, kolik v té chvíli mám.

Poslech rodilých mluvčích, a to s účastí lektora z GB a lektorky z USA, je skvělý pro studium rozdílnosti mluvy. Zvolená témata korespondují se současnou dobou, ani zde nelze nic vytknout.

Jsem opravdu velmi spokojen jak se samotnou výukou - kurzy, tak i s přístupem společnosti Kvintech solution ke klientovi. Nezbývá než popřát, ať se daří i v dalších letech.
Zdeněk Nejedlý Technik, Praha

Všechny reference