Novinky o Angličtině bez biflování

Novinky

Angličtina bez biflování / Novinky - aktuality

MDŽ

Mezinárodní den žen (International Women's Day) se slaví celosvětově každý rok, aby nám připomínal stávku newyorkských švadlen v roce 1908.

Den prezidentů

Američané oslavují třetí pondělí v únoru svátek zvaný Presidents’ Day (Den prezindentů), který původně vznikl na oslavu narození 1. amerického prezidenta George Washingtona.

Další nové tematické stránky

Na základě vašich podnětů vznikly nové tematické stránky na praktická a užitečná témata o anglickém jazyce. Tato témata, ale i další užitečné informace nebo zajímavosti o angličtině, najdete přehledně abecedně seřazené na stále rostoucím Seznamu užitečných stránek o angličtině.

2 nové tematické stránky

Na základě vašich podnětů vznikly 2 nové tematické stránky na praktická a užitečná témata, která uplatníte třeba při svých cestách do zahraničí. Jedná se o stránku Angličtina na cesty, kde najdete užitečné anglické fráze, které využijete v situacích, kdy na svých cestách narazíte na nějaké potíže. Dále je to stránka Jídlo v angličtině, kterou využijete v situacích, kdy si v zahraničí potřebujete koupit jídlo nebo objednat v restauraci.

7 let existence (2010 - 2017)

Společnost Kvintech solution, s.r.o., která je provozovatelem služby Angličtina bez biflování, slaví 7 let existence. Ačkoliv společnost Kvintech solution, s.r.o. působí na trhu teprve od roku 2010, její tým specialistů má v oblasti informačních technologií, elektronického vzdělávání a výuky jazyků mnohaleté zkušenosti, a to z projektů realizovaných nejen v České republice, ale i v zahraničí.

19 000 stažení eBooku

Nepřestáváte nás těšit svým zájem o náš eBook. S pýchou si dovolujeme oznámit, že publikaci Jak se naučit anglicky za 1 rok? si stáhlo již více než 19 000 spokojených čtenářů. Děkujeme za váš trvalý zájem a s očekáváním vyhlížeme překonání další, tentokrát "kulaté", hranice ! Tento eBook můžete ZDARMA získat i VY.

Překonání hranice 18 000 stažení eBooku

Neustále nám umožňujete překonávat další a další milníky. Unikátní publikaci Jak se naučit anglicky za 1 rok? si stáhlo již více než 18 000 čtenářů. Mnohokrát děkujeme za váš neutuchající zájem! Tento eBook můžete zcela zdarma získat i VY.

6 000 fanoušků na Facebooku

Náš profil na Facebooku má již více než 6 000 fanoušků. Děkujeme všem za dosavadní přízeň a věříme, že se vám i nadále budou naše příspěvky líbit. Díky tomu snad v brzké době překonáme další hranici.

Odebírejte a sdílejte zajímavé informace o anglickém jazyce a anglicky mluvících zemích. Stačí dát To se mi líbí.

FB stránka: www.facebook.com/anglictinabezbiflovani

Hranice 17 000 stažení eBooku pokořena

Pátek třináctého nemusí být nešťastným dnem. S hrdostí si dovolujeme oznámit, že naší publikaci Jak se naučit anglicky za 1 rok? si stáhlo už více než 17 000 čtenářů. Děkujeme za váš trvalý zájem! Tento eBook můžete ZDARMA získat i VY.

6 milionů uživatelů

Na celém světě si již více než 6.000.000 uživatelů vyzkoušelo výukovou metodu Imitum.
Nesmírně si ceníme vašeho zájmu a děkujeme za projevenou důvěru. I nadále se budeme snažit, abychom tuto vaši důvěru nezklamali a tato metoda se i v budoucnu těšila vašemu neutuchajícímu zájmu.

Překonání hranice 16 000 stažení eBooku

Jedinečnou publikaci Jak se naučit anglicky za 1 rok? si stáhlo už více než 16 000 čtenářů. Děkujeme!!! Tento eBook můžete zcela zdarma získat i VY.

Používáme nejnovější technologie

Ve své činnosti využíváme nejnovější technologie. Nově si nyní budete moci u většiny textů v angličtině poslechnout i jejich výslovnost díky funkci hlasové syntézy. Tento nástroj si můžete vyzkoušet např. na stránce Nejpoužívanější anglická slovíčka nebo Idiomy v angličtině.

Pozn.: dostupnost a kvalita hlasové syntézy záleží na vašem internetovém prohlížeči.

15 000 stažení eBooku

Unikátní eBook Jak se naučit anglicky za 1 rok? si stáhlo již více než 15 000 lidí. Tento eBook můžete zcela zdarma získat i vy.

Slavíme, tak rozdáváme slevy!

K příležitosti 6 milionů uživatelů metody Imitum jsme připravili speciální slevovou akci v podobě Kola štěstí. Vytočit si můžete slevu ve výši až 30 %. Akce končí 31. října 2016, proto neváhejte a točte.

Živé vysílání - Angličtina bez biflování

Webináře o výukových metodách angličtiny proběhly ve dnech 13. 9. a 22. 9. 2016. Jsme nesmírně potěšeni zájmem diváků a slibujeme, že v nejbližší době uspořádáme další živá vysílání. Děkujeme!

14 000 stažení eBooku

Náš eBook Jak se naučit anglicky za 1 rok? si stáhlo již více než 14 000 lidí. Unikátní publikaci můžete zdarma získat ZDE.

Losování kurzů zdarma za měsíc červenec

Nezávazně si vyzkoušejte libovolný kurz metodou Imitum, po skončení zkušebního přístupu vyplňte anketu, jak se vám kurz líbil, nebo proč jste si ho nevyzkoušeli, zanechte na sebe kontakt a hrajte o roční přístup do kurzu zdarma.

Za měsíc červenec jsou obdarovanými paní Veronika a paní Petra. Blahopřejeme!

5 000 fanoušků na Facebooku

Náš profil na Facebooku má již více než 5 000 fanoušků. Děkujeme všem za dosavadní přízeň a věříme, že se vám i nadále budou naše příspěvky líbit. Díky tomu snad v brzké době překonáme další hranici.

Odebírejte a sdílejte zajímavé informace o anglickém jazyce a anglicky mluvících zemích. Stačí dát To se mi líbí.

FB stránka: www.facebook.com/anglictinabezbiflovani

Slosování o kurzy zdarma za měsíc červen

Každý, kdo zažádá o kurz na zkoušku ZDARMA a po jeho skončení vyplní soutěžní anketu včetně kontaktu na svoji osobu, je zařazen do slosování o kurz Angličtiny pro každý den s přístupem na 1 rok zcela zdarma.

Kurz zdarma za měsíc červen získaly paní Marie a paní Dáša. Gratulujeme!

Nová generace výukového programu

Dnes jsme do provozu uvedli další verzi výukového programu Angličtina bez biflování. Úpravy vychází z vašich námětů a přináší tyto užitečné novinky a vylepšení:

 • statistiky vašeho studia
 • odznaky s dosaženými studijními úspěchy
 • možnost vyzkoušet si demo dalších kurzů
 • možnost zakoupení dalších kurzů přímo v aplikaci
 • studijní tipy pro nové studenty
 • přehledný rozcestník na konci každé lekce – kam dále
 • Věříme, že vám tyto novinky zpříjemní učení a budou vás ke studiu ještě více motivovat. Rovněž uvítáme všechny vaše komentáře a připomínky vedoucí k dalšímu zlepšování podoby výukového programu.

  Vyhrát s Angličtinou bez biflování je tak snadné…

  Toužíte-li vyhrát roční kurz Angličtiny bez biflování metodou Imitum, vyplňte anketu a sdělte nám kontaktní e-mail. Zapojíte se tak do soutěže o roční přístup do kurzu zcela ZDARMA. Na začátku každého měsíce losujeme z došlých odpovědí výherce, které následně kontaktujeme e-mailem.

  Kurz zdarma za měsíc květen získali pan Jiří a paní Janka. Blahopřejeme!

  Vylosovali jsme nové výherce ročního kurzu ZDARMA

  Chcete-li vyhrát roční kurz Angličtiny bez biflování metodou Imitum, vyplňte anketu a zanechejte na sebe kontaktní e-mail - tím se zapojíte do soutěže o roční přístup do kurzu zcela ZDARMA. Z přijatých odpovědí pravidelně losujeme výherce, které kontaktujeme e-mailem.

  Za měsíc duben jsou novými výherci pan Petr, paní Markéta a paní Klára. Upřímně gratulujeme!!!

  Získali jsme ocenění Studenty doporučená jazykovka

  Provozovatel kurzů obdržel osobní doporučení od studentů jazykových kurzů přes internet. Autenticitu těchto osobních doporučení garantuje portál Jazykovky.cz, společnost gdi, s.r.o. Doporučení zasílají studenti výhradně prostřednictvím formulářů Jazykovky.cz a jsou ponechána bez úprav.

  Doporučení je ověřováno podle IP adresy a náhodně kontrolováno telefonátem. Následněj je vystaven certifikát, který dokládá platnost tohoto osobního doporučení.

  Studenty doporučená jazykovka

  4 000 fanoušků na Facebooku

  Naše stránka na Facebooku má již více než 4 000 fanoušků. Děkujeme všem za dosavadní přízeň a věříme, že díky vám překonáme i další, tentokráte "kulatou" pětitisícovou, hranici.

  Odebírejte a sdílejte zajímavé informace o anglickém jazyce a anglicky mluvících zemích. Stačí dát To se mi líbí.

  FB stránka: www.facebook.com/anglictinabezbiflovani

  Roční kurz putuje ke 3 šťastným výhercům

  Chcete vyhrát roční kurz Angličtiny bez biflování metodou Imitum? Pak vyplňte naši anketu a uveďte kontaktní e-mail - díky tomu se zapojíte do soutěže o roční přístup do kurzu zcela ZDARMA. Z přijatých odpovědí vylosujeme 3 výherce, které budeme kontaktovat e-mailem.

  Za měsíc březen jsou novými výherci pan Petr, paní Miroslava a pan David. Srdečně gratulujeme!!!

  Přejeme vám příjemné prožití velikonočních svátků

  Nejvýznamnějším křesťanským svátkem jsou po celém světě Velikonoce, které oslavují vzkříšení Ježíše Krista. V každém státě se však Velikonoce slaví jinak. Připravují se jiné pokrmy, dodržují se jiné zvyky a tradice a chod velikonočního období celkově probíhá odlišně. To, co však mají všechny oslavy společné, je datum. Tento jarní svátek připadá na první neděli po prvním jarním úplňku po rovnodennosti.

  Den svatého Patrika neboli Saint Patrick's Day

  Každý rok 17. března slaví Irové Den svatého Patrika, patrona Irska. Původně náboženský svátek uctívající patrona Irska dal za vznik stále populárnější a rozšířenější tradici, která se dá nyní označovat za mezinárodní festival oslavující irskou kulturu.

  Překonání hranice 10 000 stažení e-booku

  Na začátku měsíce března jsme překonali hranici 10 000 stažení e-booku Jak se naučit anglicky za 1 rok. Pokud chcete rozšířit řady spokojených čtenářů tohoto e-booku, stahujte jej na www.anglictina-bez-biflovani.cz/naucit-se-anglicky-za-jeden-rok.

  Také v únoru jsme nadělovali

  Vyzkoušejte zdarma libovolný kurz metodou Imitum, vyplňte anketu a uveďte kontaktní e-mail - díky tomuto jednoduchému postupu se zapojíte do atraktivní soutěže o roční přístup do kurzu zcela ZDARMA. Z přijatých odpovědí losujeme na začátku každého měsíce 3 výherce. Všichni výherci jsou kontaktováni e-mailem.

  Veliká gratulace šťastným výhercům za měsíc únor, kterými jsou pan Jan, paní Naděžda a paní Jaborská.

  Další 3 vítězové ročního kurzu

  Máte zájem o libovolný kurz metodou Imitum ZDARMA? Pak vyplňte naši anketu a uveďte kontaktní e-mail - díky tomu se zapojíte do soutěže o roční přístup do kurzu zcela ZDARMA. Z došlých odpovědí losujeme 3 výherce, které kontaktujeme e-mailem.

  Za měsíc leden jsou šťastnými výherci pan Kamil, paní Zuzana a paní Petra. Gratulujeme!!!

  Máme další 3 vítěze ročního kurzu

  Vyzkoušejte si zdarma libovolný kurz metodou Imitum, vyplňte anketu a zanechte na sebe kontakt - jen takto můžete hrát o roční přístup do kurzu zdarma. Všechny výherce po losování kontaktujeme e-mailem.

  Gratulujeme šťastným výhercům, kterými jsou za měsíc prosinec pan Pavel, paní Lenka a paní Alena.

  Proběhlo další slosování o kurzy zdarma

  Pokud si zdarma vyzkoušíte libovolný kurz metodou Imitum a potom vyplníte anketu Proč jste nestudoval nebo Jak se vám líbil kurz, tak hrajete o roční přístup do kurzu zdarma. Nezapomeňte do ankety uvést svůj e-mail.

  Za měsíc listopad jsou šťastnými výherkyněmi paní Vítězslava Břízová a Hana Svrčinová. Gratulujeme!

  Novinka v kurzech pro děti

  Do kurzů pro děti jsme přidali nové zvuky. Nyní jsou věty v kurzech namluveny nejen americkým, ale i britským rodilým mluvčím. V aplikaci si nyní můžete zvolit výslovnost, kterou preferujete, nebo si poslechnout britskou a americkou výslovnost hned za sebou.

  Den díkůvzdání / Thanksgiving Day

  Dnes se slaví jeden z nejoblíbenějších severoamerických svátků - Thanksgiving. Celé rodiny se scházejí u svátečního stolu, na kterém je hlavním chodem pečený krocan s brusinkovou omáčkou. Ve čtvrtek je státní svátek a následující den si většina lidí bere dovolenou, aby jim neutekl nejvýznamnější nákupní den v roce - Black Friday.

  V tento den osadníci děkovali bohu za úrodu a bohatou sklizeň, dnes už se však jedná spíše o komerční svátek spojený hlavně s nakupováním, americkým fotbalem a slavnostními průvody.

  Připravili jsme pro vás speciální stránku, kde se o tomto svátku dozvíte ještě více: www.anglictina-bez-biflovani.cz/den-dikuvzdani.

  Den díkůvzdání / Thanksgiving Day

  3 000 fanoušků na Facebooku

  Naše stránka na Facebooku má už více než 3 000 fanoušků. Velice děkujeme za vaši přízeň a věříme, že i nadále se vám naše příspěvky budou tak líbit.

  Odebírejte a sdílejte zajímavé informace o anglickém jazyce a anglicky mluvících zemích. Stačí dát To se mi líbí.

  www.facebook.com/anglictinabezbiflovani

  Losování kurzů zdarma za měsíc říjen!

  Nezávazně si vyzkoušejte libovolný kurz metodou Imitum, po jeho skončení vyplňte anketu, jak se vám kurz líbil, nebo proč jste si ho nevyzkoušeli, zanechte na sebe kontakt a hrajte o roční přístup do kurzu zdarma.

  Za měsíc říjen jsou těmi šťastnými paní Karla Kolmašová a pan Josef. Gratulujeme!

  Proběhlo první slosování o kurzy zdarma!

  Všichni, kdo si v současné době zažádají o kurz na zkoušku zdarma a po jeho skončení vyplní anketu Proč jste nestudoval nebo Jak se vám líbil kurz včetně kontaktu na sebe, jsou zařazeni do slosování o kurz Angličtiny pro každý den s přístupem na 1 rok zcela zdarma.

  Za měsíc září je to pan David Průša a pan Vojtěch Mokrý. Gratulujeme!

  Významný den - Halloween

  Poslední říjnový večer je již tradičně nejen v anglicky mluvících zemích zasvěcen oslavám Halloweena. Všichni se převlékají do strašidelných masek, verandy domů jsou ozdobeny vydlabanými dýněmi se svíčkami a děti si užívají koledování po domech.

  Připravili jsme pro vás stránku, kde se dozvíte o historii, zajímavostech i typických aktivitách, které se pojí s tímto dnem: https://www.anglictina-bez-biflovani.cz/halloween.

  Svátek Halloween

  Reference od Petra Martináka

  S angličtinou pomáháme i známým osobnostem. Podívejte se na zkušenosti slavného imitátora Petra Martináka s Angličtinou bez biflování.

  Martinovi jsme pomohli získat lukrativní zakázku od IBM. Jak můžeme pomoci vám?

  Nové stránky s gramatikou

  Snažíme se stále vytvářet nový obsah, abyste na stránkách Angličtiny bez biflování našli hodně užitečných informací o angličtině a zajímavostech kolem ní.

  Zveřejnili jsme nový rozcestník týkající se anglické gramatiky. Zatím obsahuje pouze 4 základní témata, ale postupně jich bude přibývat:

  • Anglická nepravidelná slovesa
  • Osobní zájmena a sloveso být
  • Přivlastňovací zájmena
  • Anglická abeceda

  Napište nám, jaká témata byste tu rádi našli. Kontaktovat nás můžete na e-mailové adrese info@anglictina-bez-biflovani.cz nebo v pracovní dny 9-12 nebo 13-15 h telefonním čísle 270 005 525.

  Najděte nás na Twitteru!

  Po již více než 2 tisících fanoušcích na sociální sítí Facebook, jsme se rozhodli sdílet zajímavý obsah o angličtině také na Twitteru. Věříme, že pro vás naše tweety budou přínosné a těšíme na první významný milník v počtu followerů.

  Najdete nás zde: https://twitter.com/AnglictinaBezB

  Evropský den jazyků

  V sobotu 26. 9. 2015 proběhnou v několika městech nejen České republiky různé akce k příležitosti Evropského dne jazyků. Program zajišťují evropské kulturní instituty sdružené v EUNIC, Zastoupení Evropské komise v České republice a další instituce.

  Ne nadarmo se říká "Kolik znáš jazyků, tolikrát jsi člověkem.". Tak neváhejte a navštivte tuto akci v nejbližším městě, zasoutěžte si a získejte více informací o jazycích používaných po celém světě.

  Oficiální stránky události: http://edl.ecml.at/Home/tabid/1455/language/cs-CZ/Default.aspx.

  Vyzvedněte si svůj speciální dárek, který jsme pro vás k tomuto významnému dni připravili:
  https://www.anglictina-bez-biflovani.cz/evropsky-den-jazyku.

  Seznam výmluv, proč neumíte anglicky

  Děkujeme, že nám posíláte vaše zkušenosti s výukou anglického jazyka. Na základě této zpětné vazby jsme pro vás připravili speciální stránku s nejčastějšími výmluvami, proč se lidé nemohou naučit anglický jazyk. Podívejte se na jejich seznam, třeba vám nějaká výmluva bude povědomá :)

  Proč se vám nedaří naučit se anglicky? Napište nám na email anglictina@anglictina-bez-biflovani.cz.

  Testovací portál už i v ruštině

  Nezávislý testovací portál English Tests Online byl přeložen do dalšího světového jazyka - do ruštiny. Neváhejte a otestujte si své znalosti angličtiny. Zcela zdarma a bez závazků.

  Snažíme se stále vytvářet nový obsah. Pokud se zaregistrujete jako autor testů, můžete vytvářet vlastní testy ve zvoleném jazyce nebo kompletně v angličtině.

  Zlepšení komunikace se zákazníky

  Pro zlepšení komunikace se zákazníky a získání zpětné vazby od uživatelů kurzů Angličtina bez biflování jsme do aplikace vložily ankety, kde můžete uvést, jak se vám aplikace líbí a zároveň na sebe nechat e-mail či telefon, pokud chcete být kontaktováni. V opačném případě je anketa zcela anonymní.

  Nově také na webu najdete okénko pro chat, které slouží pro vaše aktuální dotazy. Během pracovní doby je služba online, v offline režimu nám automaticky dorazí e-mail, na který odpovíme v nejbližší možné době.

  Testovací portál pro Slováky i rodilé mluvčí

  Spustili jsme slovenskou i anglickou verzi testovacího portálu English Tests Online . Tento nekomerční projekt tak nyní může posloužit i našim sousedům a rodilým mluvčím vyučujícím angličtinu v České republice nebo na Slovensku.

  5 milionů uživatelů

  Na celém světě si již více než 5.000.000 uživatelů vyzkoušelo výukovou metodu Imitum.
  Velmi si ceníme vašeho zájmu a děkujeme za projevenou důvěru. I nadále se budeme snažit, abychom vaši důvěru nezklamali a tato metoda se i v budoucnu těšila vašemu zájmu.

  Účast na konferenci DATA restart

  Komunikační agentura Medio Interactive letos poprvé pořádala kromě již známé konference SEO restart také konferenci DATA restart. Získali jsme hodně nových informací a zajímavých zkušeností ohledně sbírání a vyhodnocování dat a budeme se je snažit využít hlavně k vaší spokojenosti.

  Podpora sportovních aktivit v regionu

  Letos jsme se již podruhé stali hrdými sponzory regionálních závodů v letním biatlonu. Nejlepší závodníci z žákovských, dorosteneckých a dospělých kategorií v závodu ve Zdětíně u Prostějova obdrželi poukazy na kurzy v celkové hodnotě 30 000 Kč.

  Metoda Imitum sponzoruje závody v letním biatlonu Metoda Imitum sponzoruje závody v letním biatlonu

  Vyberte si kurz na základě testu

  V rámci nekomerčního projektu English Tests Online jsme pro vás připravili testy obsahující ukázky ze všech kurzů založených na výukové metodě Imitum. Máte tak možnost otestovat své znalosti z dané oblasti / obsahu kurzu a na základě výsledků se rozhodnout, který kurz je pro vás ten vhodný.

  Angličtina - běžná konverzace - spustit test
  Obchodní angličtina - spustit test
  Angličtina pro děti - díl 1. - spustit test
  Angličtina pro děti - díl 2. - spustit test
  Nepravidelná slovesa - spustit test

  1 000 fanoušků na Facebooku

  Na Facebookové stránce Angličtina bez biflování, kde se snažíme pro komunitu zajímající se o angličtinu shromažďovat zajímavé informace o tomto cizím jazyce, máme již více než 1 000 fanoušků. Velice děkujeme za vaši přízeň a doufáme, že i do budoucna pro vás bude námi vytvářený a nalezený obsah užitečný.

  Omluva za nedostupnost aplikace

  Všem našim zákazníkům bychom se chtěli upřímně omluvit za nedostupnost aplikace, ke které došlo za poslední dva týdny již třikrát. Jednalo se o neočekávané a předem nepředvídatelné výpadky serveru, které jsme nemohli ovlivnit. Vždy jsme podnikli, co bylo v našich silách, aby byla chyba co nejdříve napravena.

  Na základě těchto skutečností jsme podnikli všechna dostupná opatření, aby se tato situace již neopakovala.

  Ještě jednou se vám za způsobené potíže omlouváme a přejeme vám hodně úspěchů ve studiu anglického jazyka.

  Vsetínský Barcamp 2015

  Členové týmu Imitum se stále vzdělávají, sledují nejnovější trendy a snaží se zlepšovat své služby i komunikaci se zákazníky. Proto si ani letos nenechali ujít Vsetínský Barcamp , který se již podruhé konal ve Zlíně v Baťově institutu 14/15.

  Maturitní testy z angličtiny

  Chystáte se letos k maturitní zkoušce z angličtiny? Tak to pro vás máme vynikající zprávu. Ve spolupráci s Centrem pro zjišťování výsledků vzdělávání (CERMAT) jsme převedli oficiální maturitní testy do digitální podoby, díky které si můžete maturitu vyzkoušet na nečisto.

  Produktová videa a ukázka z aplikace

  Na webové stránky jednotlivých kurzů jsme umístili produktová videa, která slouží k tomu, abyste se rychle seznámili s tím, jak jednotlivé kurzy vypadají a pro jakou cílovou skupinu jsou určeny. Na stránce “Kurz na zkoušku” také najdete ukázku z aplikace a na stránce věnované metodě Imitum je nově video s jednoduchým vysvětlením principu dané výukové metody.

  PF 2015

  Všem zákazníkům, partnerům, spolupracovníkům a příznivcům přejeme všechno nejlepší do nového roku.

  PF 2015

  Nový web a nové karaoke

  Spustili jsme novou webovou prezentaci všech kurzů založených na výukové metodě Imitum. Najdete zde tedy Angličtinu bez biflování - běžnou konverzaci, Obchodní angličtinu a Angličtinu pro děti. Dále máte již k dispozici také novou výukovovou aplikaci, kde vidíte seznam všech vět v jednotlivých lekcích a přehrávání můžete ovládat pomocí klávesnice. Již není nutné mít nainstalovaný doplněk Microsoft Silverlight a aplikaci si můžete pustit i na svém chytrém telefonu nebo tabletu.

  Testovací portál English Tests Online

  Spustili jsme nekomerční web s anglickými testy English Tests Online. Můžete se registrovat jako žák a testovat své znalosti z jednotlivých gramatických oblastí, jako učitel, vytvořit si třídu a naplánovat jí test, nebo jako autor, kdy máte možnost vytvářet vlastní testy pouze pro sebe nebo pro širokou veřejnost. Všechny služby na tomto portále jsou zcela zdarma.

  Nové ilustrace v kurzech pro děti

  Kurzy angličtiny pro děti nyní obsahují nové ilustrace, které lépe odrážejí obsah jednotlivých lekcí a pomáhají tak dětem si lépe zapamatovat nová slovíčka i věty a spojit si danou situaci s konkrétním vyobrazením.
  Při učení tak používají logickou paměť, která uchovává informace déle a s narůstajícím věkem se zlepšuje.

  Sponzorství RUFA Sport Teamu

  Výuková metoda Imitum je již čtvrtým rokem hrdým sponzorem slovenského RUFA Sport Teamu, který na XXI. Rally Prešov již po třetí v řadě získal 1. místo. Gratulujeme!

  Nová stránka na Facebooku

  Spustili jsme novou stránku na Facebooku s názvem Angličtina bez biflování, kde budeme shromažďovat zajímavé informace o angličtině a efektivní metody výuky. Nyní si s námi můžete i zasoutěžit o kurzy angličtiny v hodnotě 20 000 Kč!

  4 miliony uživatelů

  Počet uživatelů, kteří na celém světě vyzkoušeli metodu Imitum, již překročil 4 miliony! Děkujeme za vaši důvěru.

  Sponzorství závodů v letním biatlonu

  Společnost podporuje sportovní aktivity ve svém regionu - prostějovská pobočka věnovala kurzy angličtiny v hodnotě 30 000 Kč jako ceny pro závodníky v letním biatlonu, které se konaly v sobotu 26. dubna ve Zdětíně u Prostějova.

  Vsetínský Barcamp 2014

  Tým Imitum se stále vzdělává a sleduje i nejnovější trendy v oblasti internetového marketingu a komunikace se zákazníky. Proto jsme nemohli chybět na vyhlášeném vsetínském barcampu , který se letos poprvé konal ve Zlíně v Baťově institutu.