Kvintech - Logo společnosti Kvintech solution

Již 9. rok s vámi (2010 - 2019)

Angličtina bez biflování / 9 let s vámi (2010 - 2019)

Historie a vznik společnosti

Provozovatelem služby Angličtina bez biflování je společnost Kvintech solution, s.r.o.
Název naší společnosti vznikl jako složenina dvou slov. „Kvin” = 5 a „tech” znamená technoogie.

Tradice společnosti se datuje od roku 2000. Začínali jsme jako specialisté na internetový marketing. Postupem času se naše portfolio specializovalo na oblast vzdělávání. Neobyčejným robustním systémem je vzdělávací platforma pro tvorbu a správu online kurzů i s modulem testování a manažerským modulem. Komplexnost systému dokazuje více jak 150.000 řádků zdrojového kódu.

Aktuálně poskytujeme 3 kurzy: klasickou angličtinu, obchodní angličtinu a angličtinu pro děti, které provozujeme ve 3 jazykových mutacích. Českou verzi www.anglictina-bez-biflovani.cz, slovenskou verzi www.anglictina-bez-biflovania.sk a ruskou verzi www.englishwithoutcramming.ru.

Protože jazykovou metodu aplikují i učitelé na všech typech škol, byl vyslyšen i jejich požadavek na vytvoření testovacího portálu, který provozujeme na www.english-test-online.com (dostupný zdarma jak pro testované, tak i pro autory testů a také pro učitele). Testovací platforma je dostupná v Českém jazyce, Slovenštině, Ruštině a Angličtině.

Od jazykového vzdělání byl jen krůček k vytvoření metody Mi5M, což je unikátní metoda osobního rozvoje. Díky této metodě si můžete rychle nastavit život takový, jaký si opravdu přejete. Nejen zkušenosti z 5 vědecky dokázaných metod, ale i praktické zkušenosti z lektorské a terapeutické praxe, dali vzniknout unikátním postupům, kreré oceňuje nejen lajcká veřejnost, ale i odborníci. Některé životní situace, které lze zpracovávat metodou Mi5M jsou popsané na stránkách www.jsem-tvurce-sveho-zivota.cz a www.kurz-sebevedoma-zena.cz.

Ačkoliv společnost Kvintech solution, s.r.o. působí na trhu od zmíněného roku 2010, její tým specialistů má v oblasti informačních technologií, elektronického vzdělávání a výuky jazyků mnohaleté zkušenosti, a to z projektů realizovaných nejen v České republice, ale i v zahraničí.


Mimochodem, metodu Imitum už vyzkoušelo více než 7 milionů lidí po celém světě.

6 milionů uživatelů chytré angličtiny